O nas

Kuchnia włoska jest słynna na całym świecie. Ceniona przez koneserów, zalecana przez lekarzy, chwalona przez konsumentów.

Niejednokrotne pobyty w skąpanej słońcem Italii, narodziły w nas fascynację tamtejszą kuchnią i panującymi zwyczajami. I właśnie w wyniku tej niesamowitej pasji stworzyliśmy nazwę oraz menu naszej Restauracji-Pizzerii.

Aby w pełni przybliżyć Ci włoskie klimaty, serwujemy typowe dania, specjały oraz delicje z różnych regionów tego kraju, używając składników włoskiego pochodzenia. W naszym menu szczególne miejsce zajmuje pizza, która wypiekana jest, jak tego rygorystycznie wymaga tradycja, w piecu opalanym drewnem.

Nasz lokal usytuowany jest na obrzeżach Krakowa, dlatego w naszej karcie dań nie może zabraknąć także potraw z tradycyjnej kuchni polskiej, przyrządzanych według domowych receptur.

Cała nasza uwaga skupiona jest na świeżości, smaku i zapachu, ale równie ważna jest dla nas sztuka łączenia kolorów, przypraw i fantazji w sposobie podania potraw.

Oprócz codziennych spotkań jesteśmy do dyspozycji w każdym ważnym dla Naszego Klienta momencie. W chwilach radosnych takich jak: chrzest, komunia, urodziny, rocznice, ale także kiedy zachodzi konieczność godnie pożegnać ukochaną osobę.

Zapewniamy przytulny wystrój oraz kameralną atmosferę, z dala od zgiełku i chaosu wielkiego miasta (9 km od centrum Krakowa, 3 minuty od lotniska Balice). Dla naszych gości udostępniliśmy wygodny parking tuż przed lokalem, a dla aktywnych internautów bezprzewodową sieć internetową WI-FI.

Niewątpliwą atrakcją dla dzieci jak i dorosłych jest ogródek nad stawem, gdzie w towarzystwie pływających łabędzi, można zaczerpnąć świeżego powietrza i rozkoszować się pięknym krajobrazem okolicy.

Pamiętaj, że czas przeznaczony na dobre i spokojne jedzenie to najlepsza inwestycja w Twoje zdrowie.

 

Zapraszamy i do zobaczenia. A presto!

Klient Nasz Przyjaciel